Ωράριο Λειτουργίας

Δευ-Παρ: 08:00 - 15:00


ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ για απόκτηση Ιθαγένειας 
 

Διεύθυνση

Αν. Τσόχα 15-17
Αμπελόκηποι, Αθήνα ΤΚ:11521
1ος Όροφος

 

 
ΙΔΙΟΤΗΤΑ | ΤΟΜΕΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ | FAX

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Κόσυβας Γεώργιος (Δρ.)    

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

Γκιβίση Ασημίνα ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Σ.Ε.Ε., ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ 210-6450204 
210-6450259
fax: 210-6450298
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Κουμαριανού Μαρία ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 210-6464204
210-6450259
fax: 210-6450298
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Αντωνάτου Μαρία ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, MYSCHOOL, ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ 210-6450204 
210-6450259
fax: 210-6450298
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΑΥΤΟΤΕΛΟΥΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Αντωνογεώργου Αικατερίνη   210-6450624 
210-6450625
210-6450237
fax: 210-6450609

ΤΜΗΜΑ Α' ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ

     

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Α'

Μπαλιώτη Κωστούλα   210-6450491

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ

Μωραΐτης Πέτρος ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑΣ 210-6450491

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ

Δουληγέρης Γιώργος ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ-ΗΛΕΚΤΡ. ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ 210-6450491

ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Καραντζή Αικατερίνη ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ & ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ, QuaMMELOT 210-6450491

ERASMUS+

Ταράτσα Ελένη

ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ
ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ,  ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

210-6450254
210-6450426

ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ

Σεμερτζίδης Άγγελος ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ & ΕΚΔΟΣΗ ΒΕΒΑΙΩΣΕΩΝ ΦΟΙΤΗΣΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ (ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ) 210-6450748

ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ

Τσάμη Αγγελική ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ & ΕΚΔΟΣΗ ΒΕΒΑΙΩΣΕΩΝ ΦΟΙΤΗΣΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ (ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ) 210-6450748

ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ

Ντουντούμης Νικόλαος ΚΛΗΤΗΡΑΣ  -  ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ 210-6450748

ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ

Ρούσσος Ελευθέριος ΚΛΗΤΗΡΑΣ  -  ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ 210-6450748

ΤΜΗΜΑ Β' ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ

     

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Β'

Κολλιάκου Σοφία   210-6450624
210-6450625

ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ

Καστανάς Παναγιώτης ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΑΛΛ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΧΩΝ 210-6464518

ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ

Δερμιτζάκη Πολυτίμη ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΧΩΝ 210-6464518
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ Τσουρής Ιωάννης ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΚΗ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΔΕ, ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ, ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ-ΔΑΠΑΝΕΣ-ΠΛΗΡΩΜΕΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ & ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ, ΠΙΣΤΩΣΕΙΣ, ΕΠΙΔΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΟΔΑΠΗ, ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ,  ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ, ΣΧΟΛ. ΑΓΩΝΕΣ, ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Μ.Κ. ΓΙΑ ΑΝΗΚΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΩΝ ΚΕΣΥ, ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΗΣ, ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6464567

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Ρέππα Ιωάννα ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΚΗ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΔΕ, ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ, ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ-ΔΑΠΑΝΕΣ-ΠΛΗΡΩΜΕΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ & ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ, ΠΙΣΤΩΣΕΙΣ, ΕΠΙΔΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΟΔΑΠΗ, ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ,  ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ, ΣΧΟΛ. ΑΓΩΝΕΣ, ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Μ.Κ. ΓΙΑ ΑΝΗΚΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΩΝ ΚΕΣΥ, ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΗΣ, ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6464567

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Καραγά Αντωνία ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΚΗ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΔΕ, ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ, ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ-ΔΑΠΑΝΕΣ-ΠΛΗΡΩΜΕΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ & ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ, ΠΙΣΤΩΣΕΙΣ, ΕΠΙΔΟΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΟΔΑΠΗ, ΜΙΣΘΩΣΕΙΣ,  ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ, ΣΧΟΛ. ΑΓΩΝΕΣ, ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Μ.Κ. ΓΙΑ ΑΝΗΚΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΩΝ ΚΕΣΥ, ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΗΣ, ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6464567

ΤΜΗΜΑ Γ' ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

     

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Γ'

Κολοβού Αμαλία   210-6464294

ΑΠΥΣΔΕ

Κουκούλης Αδάμος ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΠΥΣΔΕ (ΚΠΕ, ΕΚΦΕ, ΚΑΙΝΟΤ. ΔΡΑΣΕΙΣ) 210-6464257

ΑΠΥΣΠΕ

Γλάστρα Δήμητρα ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΠΥΣΠΕ (18 ΑΝΩ) 210-6464257

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Καλλιγιαννάκη Ειρήνη ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ, ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΕΠ & ΕΒΠ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΔΕΥ 210-6465604
fax: 210-6464937

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Κρεμιώτη Σοφία ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ, ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΕΠ & ΕΒΠ 210-6465604

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Παπαδημητρίου Σταυρούλα ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ ΑΠΌ ΕΒΠ & ΣΧΟΛ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ 210-6465664

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Χουλιάρα Βαρβάρα ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΓΝΗΣΙΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΕΕΠ & ΕΒΠ 210-6465604

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Καλύβα Χριστίνα ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΥΣΕΕΠ 210-6465664

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Ματθαίου Δήμητρα ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΔΕΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-6465664

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Σπύρου Μαρία ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Α/ΘΜΙΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 210-6464834

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Σταυροπούλου Ελένη 1η ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Α/ΘΜΙΟΥ ΠΕΙΘ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ & ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ Σ.Ε.Ε. 210-6455974

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Τόλη Πολυτίμη 2η ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Α/ΘΜΙΟΥ ΠΕΙΘ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ, MY SCHOOL, ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ 210-6455974

ΠΥΣΔΙΠ

Γκελέκα Ευγενία ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (ΠΥΣΔΙΠ), ΠΡΟΑΓΩΓΕΣ - ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 210-6464257

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

Κοντοπούλου Ευαγγελία Ιωάννα ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΕΣ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΡΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ ΠΔΕ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΕΣΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 210-6464863

ΑΔΕΙΕΣ/ΚΠΓ

Μάνος Βασίλης ΕΚΔΟΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ, ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ 210-6464942

ΘΕΜΑΤΑ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Μπογιατζιδάκη Ελένη ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ,  ΤΑΞΕΙΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ, Β΄ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΈΓΚΡΙΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΠΡΩΙΝΗΣ ΖΩΝΗΣ, ΈΓΚΡΙΣΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ ΛΟΓΩ ΕΑΕ, ΟΛΙΓΟΜΕΛΗ ΤΜΗΜΑΤΑ ΣΕ ΣΜΕΑΕ,  ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ, ΠΡΟΣΩΝΥΜΙΕΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ,ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ, ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΟΔΗΓΩΝ-ΣΥΝΟΔΩΝ ΙΔΟΧ ΓΙΑ ΣΜΕΑΕ 210-6464863

ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Σαρδέλη Αλεξάνδρα ΘΕΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΕΚΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΚΠ/ΣΗ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ, ΜΑΘ. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ, ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΧ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 210-6450254
210-6450426
ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Φαρσάρη Σουζάνα ΛΕΙΤ. ΚΕΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΕ ΚΑΙ ΚΕΣΥ, ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΣΕ ΔΙΕΚ, ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥΣ. & ΚΑΛΛΙΤΕΧΝ. ΣΧΟΛΕΙΩΝ, ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ ΣΧΟΛ. ΜΟΝΑΔΩΝ, ΟΕΣΑΔ, ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ  ΛΟΓΩ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΕΕΑ 210-6450254
210-6450426

ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Κατωπόδη Μαρία ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ ΕΠΑΛ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΑΚΕΛΩΝ ΚΕΣΥ, ΜΝΑΕ, QuaMMELOT 210-6450254
210-6450426

ΘΕΜΑΤΑ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Ζαμπράκα Δήμητρα EUROSCOLA, ΤΑΞΕΙΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΣΕΠ ΔΕ, ΕΝΙΣΧΥΤ. ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΔΕ, ΟΛΙΓ. ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΕΛ/ΕΠΑΛ/ΣΜΕΑΕ ΔΕ, ΛΕΙΤ. ΚΕΝΑ ΠΕ 210-6450254
210-6450426
ΜΑΘΗΤΕΙΑ ΕΠΑΛ Χαλκίοπουλος Κωνσταντίνος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΕΠΑΛ, ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΧΟΛ. ΜΟΝΑΔΩΝ 210-6450204
210-6450259
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ - ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Ψυχουντάκη Δέσποινα ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ 210-6464294
ΤΜΗΜΑ Δ' ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ      
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Δ' Κακαριάρης Χρυσόστομος    
Θέματα Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών Προξενιάς Βασίλης Τεχνική υποστήριξη & Συντήρηση ΤΠΕ
Κατασκευή & Διαχείριση Ιστοχώρου
Ανάπτυξη μικροεφαρμογών
Ηλεκτρονική Απογραφή Εξοπλισμού ΤΠΕ
Θέματα Διαχείρισης χρηστών Δι@ύγειας
 Με email στην φόρμα
ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ      
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Κουκέα Γεωργία ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Κοκκαλιάρη Αικατερίνη ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Κουτσοπαναγού Βασιλική ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Νικολόπουλος Άγγελος ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Ροΐδου Ελπίδα ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667
ΝΟΜΙΚΟΙ Ρότσος Σπυρίδων ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΔΕ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΗ & ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΚΆΘΕ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΑΦΟΥΣ ΘΕΜΑΤΟΣ 210-6450617
210-6450667